Pesakonnad

2018

Kui Sa soovid ka endale sõbraks tuhkrut, siis võta minuga ühendust

********************************************************************************

Mellu_Cujo

Aprilli lõpus ootame sooblite ja mustade sooblite kutsikate sündi. Mellu annab oma kutsikatele edasi väga head iseloomu. Tema kutsikad on väga seltskondlikud, kontaktsed ja ülisõbralikud. Isa Cujo annab kutsikatele edasi aktiivsust, füüsilist võimekust ja ilusat värvust. Kutsikad tulevad intelligentsed, aktiivsed, kes vajad palju tegelemist ja tähelepanu.

************************************************************************************

Aastal 2017 sündis meil 2 pesakonda kutsikaid:

Mellu ja Dino pesakond
Lilly ja Tyge pesakond

************************************************************************************

Aastal 2016 sündis meil ka 3 pesakonda tuhkrukutsikaid:

LILLY ja LIMPA kutsikad – “Legod”

LUMINA ja RIHO kutsikad – “Imelised liblikad”

EVENI ja TYGE kutsikad – ” Juustud”

Kutsikad on uude kodusse minekuks valmis 8-nädalaselt. Kutsikad on selleks ajaks esimest korda vaktsineeritud, märgistatud mikrokiibiga ning neile on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv lemmikloomapass ning Eesti Tuhkrute Liidu registreerimistunnistus. Kaasa saavad kasvatusjuhendi ning vajadusel pakun kasvatusalaseid nõuandeid ja abi terve tuhkru eluea jooksul.

Meie kutsikad saavad kvaliteetset ja täisväärtuslikku toitu (kuivtoit + toores), on sotsialiseeritud, oskavad selgeks õpitud territooriumil kasutada liivakasti, kasvavad tubastes tingimustes ning saavad palju tähelepanu ja tegelemist terve meie pere poolt, kuhu kuulub ka 3 last. Soojade ilmade puhul käivad ka õues mängimas.

Uuel omanikul on võimalus valida, kuidas oma uut sõpra toita. Kutsikas on valmis sööma nii kuiva kui ka 100% toortoitu või kasutada mõlema kombinatsiooni.

Kuivtoidust kasutame kassidele mõeldud kvaliteettoitu Orijen ning Frettchen 4You poolt just spetsiaalselt tuhkrutele mõeldud kuivtoitu rEVOLUTION. Mõlemad toidud on teraviljavabad ning lihasisaldus on üle 80%.

Pesakonnad aastatel 2005-2015